CHÓR - Muza Studio
15461
page-template-default,page,page-id-15461,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 
chor-fajnych-ludzi

KOCHASZ ŚPIEWAĆ? DOŁĄCZ DO NASZEGO CHÓRU!

Chór Fajnych Ludzi szuka fajnych wokalistów,śpiewaków samochodowych
oraz osób regularnie koncertujących pod prysznicem. Dołącz do nas.
Gwarantujemy świetną zabawę, rozwój słuchu i poprawę nastroju
przy pomocy hitów muzyki rozrywkowej.

DLA KOGO?

Dla amatorów śpiewania. Nie potrzebujecie znać nut, wasze partie zostaną Wam podane w przystępny sposób.

CO KONKRETNIE?

Będziemy śpiewać hity muzyki rozrywkowej.

Z KIM?

Chór będzie prowadzony przez Piotra Dygasiewicza przy udziale Anny Łukowskiej-Bartold (aby poczytać bio Ani kliknij tutaj).

PIOTR DYGASIEWICZ – absolwent muzykologii ATK, muzyk, edukator, współwłaściciel firmy Audiostacja. Członek niejednego chóru występującego w kraju i nie tylko. Uczestnik wielu wydarzeń związanych z produkcją dźwięku (m.in. Mix with the Masters), właściciel studia nagrań i kolekcjoner starych syntezatorów.

Podczas zajęć Piotr pomoże wypracować wspólne brzmienie i odnaleźć się wśród innych wykonawców bez wyrzekania się własnej indywidualności. Wraz z Anią poprowadzi każdego z osobna (znajomość nut nie będzie konieczna), scali poszczególne sekcje, poprawi emisję i zbuduje całość. A wszystko w przyjemnej i niezobowiązującej atmosferze.

KIEDY?

Startujemy we wrześniu 2018 i działamy do końca czerwca 2019, do przerwy wakacyjnej. Spotkania będą się odbywały w każdą środę od godz 18:30 do 20:30.

GDZIE I ZA ILE?

Opłata miesięczna za uczestnictwo w zajęciach chóru to 120 zł. Wystawiamy faktury. Adres spotkań to ul. Koszykowa 82b, 5 min. od Dworca Centralnego.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Napisz do nas na chor@muzastudio.pl lub zadzwoń na tel. 667 53 58 70, aby dowiedzieć się szczegółów rekrutacji. Ilość miejsc ograniczona.