LEKCJE ŚPIEWU WARSZAWA - Muza Studio
15453
page-template-default,page,page-id-15453,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Spróbuj zajęć indywidualnych w HAPPY HOUR za połowę ceny.

Zapraszamy na indywidualne 30 min. zajęcia w promocyjnej cenie w poniedziałki, wtorki i piątki w godz. 15:00 – 16:30.

Oferta jest skierowana do nowych klientów, jedna osoba może skorzystać z obniżki tylko raz. Koszt jednych zajęć w cenie promocyjnej to 40 zł. Promocja będzie trwać w miesiącu październiku.

LEKCJE ŚPIEWU WARSZAWA I PRZEZ SKYPE

Odkryjemy potencjał Twojego głosu

Marzysz, żeby poprzez śpiew pokazać prawdziwego siebie i śpiewać z taką łatwością jak Twoi ulubieni artyści? Wspaniale! Najważniejsze to mieć pasje i konsekwentnie dążyć do celu. Szlifowanie warsztatu to czasem żmudne i wymagające zajęcie, ale jeśli tylko ćwiczenie przynosi pozytywne rezultaty to za jakiś czas realizacja marzeń może stać się faktem.

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje śpiewu z certyfikowanym trenerem; lekcje śpiewu Warszawa – zapraszam młodzież, dzieci oraz osoby dorosłe od początkujących, chcących spróbować czy śpiewanie jest dla nich, do profesjonalistów chcących podrasować posiadaną technikę.

Na zajęciach otrzymasz zestaw ćwiczeń specjalnie dobranych dla Twojego głosu do ćwiczenia w domu, tak aby śpiewało Ci się łatwiej, a głos Twój brzmiał lepiej. Będziemy też pracować nad muzycznymi i interpretacyjnymi aspektami wykonania utworów, tak aby zawsze wzbogacić Twoją wiedzę, warsztat wokalny i wyznaczać kolejne cele na ścieżce muzycznego rozwoju.

Dodatkowo istnieje możliwość bezstresowego zapoznania się z technikami pracy z mikrofonem studyjnym i procesem nagrywania u zaprzyjaźnionej realizatorki dźwięku, która ma swoje studio na Ochocie przy Blue City oraz w profesjonalnym studio nagrań w Łomiankach.

Lekcje śpiewu – nauka śpiewu w Muza Studio to zajęcia 45 i 30 minutowe w Warszawie lub przez Skype, odbywające się cykliczne, co tydzień lub dwa tygodnie. Możliwe są też spotkania tylko wtedy kiedy tego potrzebujesz. Zależy to od Twoich możliwości i potrzeb.

Serdecznie zapraszam, lekcje śpiewu, nauka śpiewu Warszawa i przez Skype. Przeczytaj bio – Anna Łukowska-Bartold