WARSZTATY - Muza Studio
15756
page-template-default,page,page-id-15756,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Wyjątkowe warsztaty PERFORMANCE – sztuka występowania

ŚWIĄTECZNA CENA PROMOCYJNA – 200 zł

3 godz. warsztatu grupowego i lekcja indywidualna z wybranym trenerem

Wokaliści zapraszamy na wyjątkowe warsztaty przeznaczone dla osób, które chcą wzbogacić swoje umiejętności występowania na scenie prowadzone przez aktorkę Zuzannę Zazulin.

 

Podczas warsztatu dowiesz się jak rozwinąć swój potencjał twórczy (ćwiczenia grupowe pobudzające wyobraźnię, inspirowanie do samopoznania i ekspresji scenicznej), ćwiczenia ruchowe, usprawniające psychomotorykę, obniżanie napięć i stresu towarzyszącemu występom przed publicznością, jak pobudzić emocje (przywoływanie własnych przeżyć i doświadczeń w rzeczywistości występu).

 

Warsztat będzie podzielony na dwie części po 90 min ( 2 x 90 min.).

 

Pierwsza część będzie skupiona na ćwiczeniach wspomagających wzbogacenie waszego występu i podniesieniu go z poziomu szkolnej akademii na coś zapadającego w pamięć.

 

Druga część będzie dotyczyć praktycznych porad na podstawie waszych występów. Jak interpretować piosenkę, co robić, czego nie robić na scenie, ruch sceniczny, praca z mikrofonem, dobór utworu.

Zuzanna Zazulin

Absolwentka aktorstwa na PWSFTviT, aktorka Teatru Roma, Rampa, Capitol oraz Teatru Piosenki, wokalistka.  Instruktor teatralny w Centrum Artystycznym SCENA w Sulejówku. Tancerka w Warszawskiej Szkole Wachlarzy Bojowych Julii Bui Ngoc. Wzięła udział w nagraniu płyty „Agnieszka Osiecka w Popkulturze” utwór pt „Niby nic”.

 

Kiedy i gdzie?

Warsztat grupowy – 20 stycznia 2018, niedziela godz. 14:00 do 17:30.

Adres: ul. Koszykowa 82b/30, Warszawa

Termin zajęć indywidualnych do ustalenia indywidualnie.

Koszt

Świąteczna cena promocyjna do 20 grudnia

  • Cena promocyjna za warsztaty plus zajęcia indywidualne ważna do 20 grudnia – 200 zł. W cenie dwa warsztaty grupowe oraz lekcja indywidualna z Zuzanną Zazulin 45 min. (interpretacja piosenki, preformance) lub z Anną Łukowską-Bartold 45 min. (emisja głosu). Warsztat odbędzie się jedynie 20 stycznia. Lekcję indywidualną można wykorzystać w terminie 6 miesięcy od daty zakupu w siedzibie Muza Studio ul. Miedziana 18 lok 38.
  • Cena promocyjna warsztaty bez lekcji indywidualnej – 120 zł
  • Cena promocyjna warsztaty plus 1 lekcja indywidualna z Zuzanną Zazulin oraz 1 lekcja indywidualna z Anną Łukowską-Bartold – 260 zł.

Ceny po 20 grudnia

  • Cena za warsztaty plus zajęcia indywidualne – 260 zł
  • Cena za warsztaty bez lekcji indywidualnej – 160 zł
  • Cena za warsztaty plus 1 lekcja indywidualna z Zuzanną Zazulin oraz 1 lekcja indywidualna z Anną Łukowską-Bartold – 300 zł.

Zapisy

Ilość uczestników ograniczona.

Mamy jeszcze miejsce dla 10 osób

email: info@muzastudio.pl, tel. 667 53 58 70