GŁOS POD LUPĄ - Muza Studio
15447
page-template-default,page,page-id-15447,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

GŁOS POD LUPĄ

Wokalisto, już dobrze śpiewasz i jesteś gotowy na następny krok w wokalnym rozwoju?
Mamy coś dla Ciebie! Odkryj z nami tajniki nagrywania w studio

DLA KOGO?

Dla tych z was, którzy mają już pewne pojęcie o technice wokalnej ale chcieliby odnaleźć własny, niepowtarzalny styl a co za tym idzie świadomie kreować swoją osobowość artystyczną.

CO KONKRETNIE?

Na zajęciach indywidualnych skupiamy się na poszukiwaniu różnych barw głosu, pracujemy nad timingiem, feelingiem czy wokalnymi ozdobnikami. Uczymy się budować własną „wokalną markę”.
W przypadku gdy masz swój autorski materiał, możemy zaoferować pracę nad nim w warunkach profesjonalnego studia nagrań, przygotowując Cię do finalnego nagrania zarówno od strony technicznej jak i interpretacyjnej.

Z KIM?

MS. OBSESSION – PRODUCENT
Wokalistka, kompozytorka, producent i wydawca muzyczny, autorka tekstów.
Ms. Obsession to wszechstronna artystka odnajdująca się w różnych stylach muzycznych od elektroniki przez soul, rock aż po rap. Śpiewanie to jej największa pasja, którą szkoli od lat zarówno u polskich jak i zagranicznych nauczycieli (UK, USA), jednak przede wszystkim związana jest z techniką SLS (Speech Level Singing).
Współpracowała z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Fokus czy Tricky, jako współautorka powstałych w tych kolaboracjach utworów.
Ma na koncie samodzielnie wyprodukowaną i wydaną płytę „Lovely Fear” a w
drodze drugi album „Manekin”. Obecnie działa zarówno solowo jak i w licznych kolaboracjach ze znanymi producentami sceny elektronicznej w Polsce. Poza muzyką pasjonuje się architekturą wnętrz, psychologią i podróżami.

KIEDY?

Terminy elastyczne, do ustalenia indywidualnie

GDZIE I ZA ILE?

Zajęcia odbywają się na Warszawskiej Ochocie.
Koszt to 80 zł/godzina.
Wystawiamy faktury.

ZAPISY

Zgłoszenia kierujcie pod adres: glospodlupa@muzastudio.pl lub dzwońcie pon numer 695 657 727