Zapoznaj się z tymi informacjami koniecznie

Pierwsza lekcja śpiewu

Jak przygotować się do pierwszych zajęć?

Osoby zainteresowane ogólną nauką techniki śpiewu.
Osoby początkujące, które dopiero zaczynają rozwijać swój głos, proszone są o przygotowanie 2 fragmentów piosenek. Zwrotka i refren dwóch utworów, jeden w którym czujecie się dobrze oraz trudniejszy, który jest dla Was problematyczny. Podkłady, karaoke do wielu piosenek znajdziecie na Youtube lub Ising. Tonacje utworów pownny być dobrane do rodzajów głosów – kobiety wybierają piosenki śpiewane przez kobiety, a mężczyźni piosenki śpiewane przez mężczyzn. Chyba, że mamy dostępny podkład ze zmienioną tonacją.

Osoby średniozaawansowane, zaawansowane, które chcą kontynuować rozwój swojego głosu,
proszone są o przygotowanie 2 fragmentów piosenek. Zwrotka i refren dwóch utworów, jeden w którym czujecie się dobrze oraz trudniejszy, który jest dla Was problematyczny. Podkłady, karaoke do wielu piosenek znajdziecie na Youtube lub Ising. Tonacje utworów pownny być dobrane do rodzajów głosów – kobiety wybierają piosenki śpiewane przez kobiety, a mężczyźni piosenki śpiewane przez mężczyzn. Chyba, że mamy dostępny podkład ze zmienioną tonacją.

Poprawa techniki śpiewu w piosenkach autorskich.
Osoby z piosenkami autorskimi chcące szlifować technikę śpiewania, mogą przynieść gitarę, podkład, nagranie z próby, skorzystać z pianina lub po prostu podać akordy lub tonację.

Przygotowanie do nagrania, castingu, występu, konkursu.
Osoby, które chcą się przygotować do CASTINGU, NAGRANIA COVERU LUB PIOSENKI AUTORSKIEJ czy WYSTĘPU proszone są o przyniesienie podkładu lub wskazania linka do podkładu piosenki nad którą chcecie popracować.

Pamiętaj! Jeśli w przeszłości miałeś lub masz problemy z głosem takie jak: guzki, refluks czy inne daj znać. To ważna informacja dla nas.
Pamiętaj! Jesteśmy po to, aby pomóc śpiewać lepiej, a nie oceniać ?

Adres

Adres studia to ul. Miedziana 18 domofon 38. Studio znajduje się w drugiej klatce po prawej na końcu podwórka koło altanki śmietnikowej w suterenie, niestety nie jest logicznie tak jak powinno być wg numeracji na klatkach. Jeśli jesteście na zajęciach pierwszy raz, ja zawsze wychodzę po Was, żeby pokazać wejście. Potem już wchodzi się samemu, ponieważ drzwi do studia są otwarte.
Jeśli jesteście wcześniej niż Wasza umówiona godzina możecie poczekać na swoje zajęcia w studio.

Płatność

Aby zarezerwować termin na pierwsze zajęcia należy przelać 50% opłaty za zarezerwowane zajęcia (tj. 45 zł lub 50 zł w zależności od długości zarezerwowanej lekcji).
Za zajęcia w studio płacimy przelewem z góry, Blikiem lub gotówką po zakończonych zajęciach. Na obecną chwilę nie ma możliwości płatności kartą. Jeśli chcecie zapłacić gotówką prosimy o odliczoną sumę.
Wystawimy rachunki lub faktury dla osób prowadzących własną działalność.
Pamiętaj! Jeśli chcesz fakturę daj znać i podeślij dane na info@muzastudio.pl .

Dane do przelewu:
Anna Łukowska-Bartold
mBank
11 1140 2017 0000 4702 0855 3085
tytułem „lekcje śpiewu”
BLIK Anna Łukowska-Bartold – lekcje śpiewu
667 535 870

Cennik

Cennik znajdziecie pod tutaj

Długość zajęć

W studio odbywają się zajęcia 30 min oraz 45 min.
PROMOCJA NA ZAJĘCIA 45 min. do godz. 15:00 – zobacz cennik
Nie martwcie się jeśli Wasz budżet przewiduje zajęcia 30 min. Większość naszych klientów uczęszcza na lekcje 30 min. Zajęcia śpiewu 30 min są treściwe a Wy otrzymujecie krótkie zadania domowe, które gwarantują stały progres.

Spoźnienia

Na zajęcia staramy się przybyć trochę wcześniej lub punktualnie. Jeśli spóźnicie się nie mamy możliwości przedłużenia zajęć. Wiele osób ze stałych terminów nie może zacząć swoich zajęć później, ponieważ dojeżdża daleko komunikacją miejską. Jeśli nie ma po Was nikogo (jest okienko) wtedy jest możliwość zrobienia całych zajęć.

Nieobecności

Zajęcia odwołane wcześniej niż 24 godziny przed Waszym umówionym spotkaniem zostaną policzone normalnie jakby się odbyły. Z uwagi na pandemię odwołanie zajęć osób z powodu przeziębienia będą rozpatrywane indywidualnie.

W naszym studio proponujemy dwa rodzaje rezerwacji terminów na Wasze zajęcia: terminy stałe oraz ¬¬¬¬¬terminy elastyczne. Oba te terminy różnią się cenami za zajęcia, zniżkami na lekcje oraz zasadami dotyczącymi nieobecności lub przekładania zajęć. Dokładny opis polityki nieobecności znajduje się na www.muzastudio.pl/regulamin