Lekcje śpiewu w prezencie

Nauka z Muza Studio to wyjątkowy prezent bez terminu ważności.

Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla osoby, która lubi śpiewać to serdecznie polecamy lekcje śpiewu w prezencie – voucher z lekcją lub pakietem lekcji śpiewu z trenerem wokalnym Muza Studio bez terminu ważności.

Oferujemy lekcje trwające 30 lub 45 min. (lekcje 45 min do godz. 15:00 w promocyjnej cenie) dopasowane do poziomu i potrzeb klienta. Może okazać się, że taki prezent to najcenniejszy podarek i osoba obdarowana odważy się spróbować czegoś nowego i zacznie realizować swoje marzenia.

Uczymy osoby z każdym stopniem zaawansowania od osób początkujących do zaawansowanych.
Program nauki śpiewu jest dostosowany indywidualnie do danej osobie, a zajęcia odbywają się w luźnej i niestresującej atmosferze. Oferujemy indywidualną naukę śpiewu dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci od lat 7.

Jeśli chciałbyś podarować komuś indywidualne lekcje śpiewu w prezencie to skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twojego budżetu – zobacz cennik tutaj. Otrzymasz imienny voucher, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w dogodnym czasie.

Vouchery nie mają terminu ważności.

Vouchery nie podlegają zwrotowi – możliwa jest wymiana na inny voucher w tej samej cenie (na inną osobę, inne lekcje).

Jak kupić lekcje śpiewu w prezencie przez internet w 3 krokach

  1. Zadzwoń do nas, napisz emaila lub smsa. Podaj nam ilość lekcji, imię osoby obdarowanej oraz email na który mamy wysłać Tobie voucher na indywidualne lekcje śpiewu.
  2. Otrzymasz imienny voucher w załączniku oraz dane do przelewu.
  3. Zrób przelew i podaruj ten wyjątkowy prezent.
Mloda kobieta spiewa do mikrofonu na scenie.

Trafiłem do Ani z polecenia. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Super jest to ze już po pierwszych zajęciach widać było postępy. Każde kolejne inspirowały mnie mocno i nakręcały na to aby rozwijać się coraz bardziej. Stawiamy sobie zadania, które do tej pory byly tylko w obszarze moich marzeń a teraz umiem je wyśpiewać. Na pewno chce szkolić się pod jej okiem. Super jest tez to ze nie uczy w sposób sztywny i ramowy tylko pomaga mi odnaleźć to co u mnie zadziała i to na czym mi zależy, a nie suche oklepane ćwiczenia, które tylko mogą przynieść odwrotny efekt od zamierzonego. Polecam z czystym sumieniem.

Kuba Lotz - The Suits

Dostałem na urodziny voucher na 5 lekcji z Anią, wykorzystałem je 2 miesiące temu i kontynuuje naukę; jako osoba z niskim głosem zawsze chciałem śpiewać chociaż trochę wyżej i już po 2-3 lekcjach mogłem. Gdyby ktoś mi obiecywał, że efekty będą takie, jakie faktycznie są to bym nie uwierzył w niecałe 5 miesięcy skala głosu rozwinęła mi się o połowę.

Krystian Krzewski

Trafiłam do Ani w momencie, gdy na lekcjach śpiewu u innego nauczyciela poczułam, że jestem pod ścianą. Że już nic więcej i nic lepiej już się nie uda. A jednak! Udało się i to już na pierwszej lekcji u Ani. A potem było już tylko lepiej i lepiej. Zwątpienie ustąpiło przekonaniu, że z Anią dam radę  Każda minuta zajęć to prawdziwe kształcenie i dążenie do perfekcji. Dlatego GORĄCO POLECAM MUZA STUDIO!

Kamila Chronowska

W ciągu 3 miesięcy zrobiłam więcej u Ani niż 3 lata w innym miejscu!

Marta Pepłońska

Bardzo polecam. W niecały rok nauki u Ani moja skala rozrosła się o wielką tercję w dół i o kwintę w górę (a już zaczynając miałem jakieś 2 oktawy, więc nie była to nauka od kompletnych podstaw). Zauważyłem też wielką poprawę w brzmieniu głosu. Na pewno jeszcze tu zostanę przez dłuższy czas.

Rafał Tyl

Anna to prawdziwa pasjonatka – jako trenerka wokalna nie odpuści, dopóki nie znajdzie rozwiązania problemu, z którym do niej przychodzę. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu metodyki kształcenia. Podczas zajęć każda minuta jest przeznaczona na ćwiczenia, dlatego lekcje techniki wokalnej z Anią są tak wydajne. Gorąco polecam MUZA studio!

Małgorzata Głowacka