Lekcje śpiewu Warszawa oraz lekcje online

to doskonały pomysł jeśli chcesz rozwinąć swój głos oraz pozbyć się problemów z kontrolą wokalną.
Podczas naszych indywidualnych lekcji śpiewu skupiamy się przede wszystkim na:
– lepszej kontroli nad głosem
– lepszej intonacji – czystym śpiewaniu
– poszerzeniem skali głosu tak aby wysokie i niskie dźwięki nie sprawiały już Tobie kłopotu
– lepszej kontroli nad prawidłowym oddechem podczas śpiewania
– znajdujemy optymalne podparcie dźwięku
– skupiamy się nad znalezieniem neutralnej pozycji krtani podczas śpiewania
– rozwijamy słuch muzyczny
– rozwijamy poczucie rytmu
– znajdujemy odpowiednie ćwiczenia tak, aby w domu świadomie pracować nad swoją emisją głosu
– zawsze dopasowujemy zadania tak, aby Twój głos się rozwijał
Te wszystkie ćwiczenia oraz nasza wspólna praca nad lepszym brzmieniem Twojego głosu sprawi, że nabędziesz lepszej wokalnej świadomości i staniesz się lepszym wokalistą. Co za tym idzie wypracujesz odpowiednie narzędzia, aby stać się osobą pewniejszą swoich umiejętności.
W Muza Studio dajemy naszym klientom możliwość raz do roku zaprezentowania swoich postępów na koncercie Muza Studio przy akompaniamencie akustycznego zespołu muzycznego.
A poza tym nauka śpiewu w Muza Studio jest naprawdę, naprawdę fajna.

Potrzebujesz więcej informacji o lekcjach śpiewu online – zapytaj.
Informacje o pierwszej lekcji znajdziesz tutaj.
Regulamin
Cennik

6 + 2 =

Trafiłem do Ani z polecenia. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Super jest to ze już po pierwszych zajęciach widać było postępy. Każde kolejne inspirowały mnie mocno i nakręcały na to aby rozwijać się coraz bardziej. Stawiamy sobie zadania, które do tej pory byly tylko w obszarze moich marzeń a teraz umiem je wyśpiewać. Na pewno chce szkolić się pod jej okiem. Super jest tez to ze nie uczy w sposób sztywny i ramowy tylko pomaga mi odnaleźć to co u mnie zadziała i to na czym mi zależy, a nie suche oklepane ćwiczenia, które tylko mogą przynieść odwrotny efekt od zamierzonego. Polecam z czystym sumieniem.
Kuba Lotz – The Suits

Dostałem na urodziny voucher na 5 lekcji z Anią, wykorzystałem je 2 miesiące temu i kontynuuje naukę; jako osoba z niskim głosem zawsze chciałem śpiewać chociaż trochę wyżej i już po 2-3 lekcjach mogłem. Gdyby ktoś mi obiecywał, że efekty będą takie, jakie faktycznie są to bym nie uwierzył w niecałe 5 miesięcy skala głosu rozwinęła mi się o połowę.
Krystian Krzewski

Trafiłam do Ani w momencie, gdy na lekcjach śpiewu u innego nauczyciela poczułam, że jestem pod ścianą. Że już nic więcej i nic lepiej już się nie uda. A jednak! Udało się i to już na pierwszej lekcji u Ani. A potem było już tylko lepiej i lepiej. Zwątpienie ustąpiło przekonaniu, że z Anią dam radę J Każda minuta zajęć to prawdziwe kształcenie i dążenie do perfekcji. Dlatego GORĄCO POLECAM MUZA STUDIO!
Kamila Chronowska

W ciągu 3 miesięcy zrobiłam więcej u Ani niż 3 lata w innym miejscu!
Marta Pepłońska

Bardzo polecam. W niecały rok nauki u Ani moja skala rozrosła się o wielką tercję w dół i o kwintę w górę (a już zaczynając miałem jakieś 2 oktawy, więc nie była to nauka od kompletnych podstaw). Zauważyłem też wielką poprawę w brzmieniu głosu. Na pewno jeszcze tu zostanę przez dłuższy czas.
Rafał Tyl

Anna to prawdziwa pasjonatka – jako trenerka wokalna nie odpuści, dopóki nie znajdzie rozwiązania problemu, z którym do niej przychodzę. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu metodyki kształcenia. Podczas zajęć każda minuta jest przeznaczona na ćwiczenia, dlatego lekcje techniki wokalnej z Anią są tak wydajne. Gorąco polecam MUZA studio!
Małgorzata Głowacka