LEKCJE ŚPIEWU WARSZAWA - Muza Studio
15453
page-template-default,page,page-id-15453,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Zapraszamy na zajęcia
na ul. Miedzianą lub online.

Wszystkie zakupione u nas vouchery przed listopadem 2019 uzyskują status “bez daty ważności”. Zapraszamy do realizacji online obecnie bądź w dowolnym terminie personalnie w studio na ul. Miedzianej.

Macie pytania – zapraszam do kontaktu: tel. 667535870 bądź mailowo info@muzastudio.pl

Voucher upominkowy w wyjątkowej cenie

Voucher na 3 indywidualne lekcje emisji głosu po 30 min. w cenie 200 zł (zaoszczędzasz 60 zł).

Skontaktuj się z nami, podaj imię i nazwisko osoby, dla którą chcesz obdarować. Otrzymasz imienny voucher w załączniku maila oraz dane do przelewu.

VOUCHER BEZ TERMINU WAŻNOŚCI – ZAJĘCIA OSOBIŚCIE W STUDIO W WARSZAWIE LUB PRZEZ SKYPE.

Vouchery nie podlegają zwrotowi – możliwa jest wymiana na inny voucher w tej samej cenie

tel. 667-53-58-70 e-mail: info@muzastudio.pl

LEKCJE ŚPIEWU WARSZAWA I PRZEZ SKYPE

Odkryjemy potencjał Twojego głosu

Marzysz, żeby poprzez śpiew pokazać prawdziwego siebie i śpiewać z taką łatwością jak Twoi ulubieni artyści? Wspaniale! Najważniejsze to mieć pasje i konsekwentnie dążyć do celu. Szlifowanie warsztatu to czasem żmudne i wymagające zajęcie, ale jeśli tylko ćwiczenie przynosi pozytywne rezultaty to za jakiś czas realizacja marzeń może stać się faktem.

Serdecznie zapraszam na indywidualne lekcje śpiewu z certyfikowanym trenerem; lekcje śpiewu Warszawa – zapraszam młodzież, dzieci oraz osoby dorosłe od początkujących, chcących spróbować czy śpiewanie jest dla nich, do profesjonalistów chcących podrasować posiadaną technikę.

Na zajęciach otrzymasz zestaw ćwiczeń specjalnie dobranych dla Twojego głosu do ćwiczenia w domu, tak aby śpiewało Ci się łatwiej, a głos Twój brzmiał lepiej. Będziemy też pracować nad muzycznymi i interpretacyjnymi aspektami wykonania utworów, tak aby zawsze wzbogacić Twoją wiedzę, warsztat wokalny i wyznaczać kolejne cele na ścieżce muzycznego rozwoju.

Dodatkowo istnieje możliwość bezstresowego zapoznania się z technikami pracy z mikrofonem studyjnym i procesem nagrywania u zaprzyjaźnionej realizatorki dźwięku, która ma swoje studio na Ochocie przy Blue City oraz w profesjonalnym studio nagrań w Łomiankach.

Lekcje śpiewu – nauka śpiewu w Muza Studio to zajęcia 45 i 30 minutowe w Warszawie lub przez Skype, odbywające się cykliczne, co tydzień lub dwa tygodnie. Możliwe są też spotkania tylko wtedy kiedy tego potrzebujesz. Zależy to od Twoich możliwości i potrzeb.

Serdecznie zapraszam, lekcje śpiewu, nauka śpiewu Warszawa i przez Skype. Przeczytaj bio – Anna Łukowska-Bartold