O MNIE - Muza Studio
15443
page-template-default,page,page-id-15443,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

ANNA ŁUKOWSKA-BARTOLD

Lekcje śpiewu Warszawa i przez Skype

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na wydziale rzeźby, grafikiem, fotografem, a przede wszystkim wokalistką. Ostatnią dekadę poświęciłam na doskonalenie swojej techniki śpiewu. Przez ten czas pracowałam z wieloma wspaniałymi nauczycielami z Polski i z zagranicy.
W 2013 roku uzyskałam ceryfikat LEVEL 1 INSTRUKTOR metody SLS.
Jest to metoda emisji głosu stworzona przez Setha Riggsa – nauczyciela Michaela Jacksona, Barbary Streisand i wielu innych .
W 2014 roku zostałam LEVEL 1 INSTUKTOR metody IVA.
Jako wokalistka i nauczyciel wyznaje zasadę, iż nie ma metod idealnych. Wzbogaciłam swój warsztat o ćwiczenia z takich metod jak CVT, The RPM Vocal Training Method, Vendera Vocal Academy, Eric Vetro – Voice Skills. Moim celem było uzyskanie wolności wokalnej. Wszystkie poznane metody przyczyniły się do tego, że mój delikatny łamiący się w kilku miejscach daleko odbiegający od tego jaki chciałam żeby był, stał się pewny i mocny.
Podczas tych poszukiwań odkryłam w sobie talent nauczycielski i radość z dzielenia się z innymi wiedzą oraz obserwowania ich rozwoju i sukcesów. Dzięki temu mam nadzieje zajęcia ze mną nie są nigdy nudne, a każda osoba, z którą mam przyjemność pracować jest dla mnie nowym odkryciem.
Obecnie pracuję nad debiutancką Epką, na której znajdą się tylko autorskie kompozycje. Poniżej zapraszam do odsłuchania własnej kompozycji oraz coverów.