PODARUJ LEKCJE - Muza Studio
15455
page-template-default,page,page-id-15455,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

Zapraszamy na zajęcia
na ul. Miedzianą lub online.

Wszystkie zakupione u nas vouchery przed listopadem 2019 uzyskują status “bez daty ważności”. Zapraszamy do realizacji online obecnie bądź w dowolnym terminie personalnie w studio na ul. Miedzianej.

Macie pytania – zapraszam do kontaktu: tel. 667535870 bądź mailowo info@muzastudio.pl

Voucher upominkowy w wyjątkowej cenie

Voucher na 3 indywidualne lekcje emisji głosu po 30 min. w cenie 200 zł (zaoszczędzasz 60 zł).

Skontaktuj się z nami, podaj imię i nazwisko osoby, dla którą chcesz obdarować. Otrzymasz imienny voucher w załączniku maila oraz dane do przelewu.

VOUCHER BEZ TERMINU WAŻNOŚCI – ZAJĘCIA OSOBIŚCIE W STUDIO W WARSZAWIE LUB PRZEZ SKYPE.

Vouchery nie podlegają zwrotowi – możliwa jest wymiana na inny voucher w tej samej cenie

tel. 667-53-58-70 e-mail: info@muzastudio.pl

LEKCJE ŚPIEWU TO WYJĄTKOWY PREZENT

Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla osoby, która lubi śpiewać to serdecznie polecamy voucher z lekcją lub pakietem lekcji emisji głosu z trenerem wokalnym w Muza Studio.

Oferujemy lekcje trwające 30 lub 45 min. dopasowane do poziomu i potrzeb klienta. Może okazać się, że taki prezent to cenniejszy podarek niż kolejna rzecz wykonana z plastiku ? i osoba obdarowana odważy się spróbować czegoś nowego lub odkryje w sobie muzyczną pasje.

Jeśli chciałbyś podarować komuś lekcje to skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twojego budżetu. Zobacz cennik tutaj.

Otrzymasz imienny voucher, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w dogodnym czasie.