Lekcje śpiewu w prezencie

Nauka z Muza Studio to wyjątkowy prezent.

Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla osoby, która lubi śpiewać to serdecznie polecamy lekcje śpiewu w prezencie – voucher z lekcją lub pakietem lekcji śpiewu z trenerem wokalnym Muza Studio.

Oferujemy lekcje trwające 30 lub 45 min. (lekcje 45 min do godz. 15:00 w promocyjnej cenie) dopasowane do poziomu i potrzeb klienta. Może okazać się, że taki prezent to najcenniejszy podarek i osoba obdarowana odważy się spróbować czegoś nowego i zacznie realizować swoje marzenia.

Uczymy osoby z każdym stopniem zaawansowania od osób początkujących do zaawansowanych.
Program nauki śpiewu jest dostosowany indywidualnie do danej osoby, a zajęcia odbywają się w luźnej i niestresującej atmosferze. Oferujemy indywidualną naukę śpiewu dla dorosłych oraz młodzieży.

Jeśli chciałbyś podarować komuś indywidualne lekcje śpiewu w prezencie to skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twojego budżetu – zobacz cennik tutaj. Otrzymasz imienny voucher, który obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać w dogodnym czasie.

Vouchery są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Vouchery nie podlegają zwrotowi – możliwa jest wymiana na inny voucher w tej samej cenie (na inną osobę, inne lekcje).

ZAMÓW VOUCHER PREZENTOWY ZA POMOCĄ FORMULARZA, WYSLIJ EMAILA, SMSA lub ZADZWOŃ.

2 + 5 =

Trafiłem do Ani z polecenia. Nie wiedziałem czego się spodziewać. Super jest to ze już po pierwszych zajęciach widać było postępy. Każde kolejne inspirowały mnie mocno i nakręcały na to aby rozwijać się coraz bardziej. Stawiamy sobie zadania, które do tej pory byly tylko w obszarze moich marzeń a teraz umiem je wyśpiewać. Na pewno chce szkolić się pod jej okiem. Super jest tez to ze nie uczy w sposób sztywny i ramowy tylko pomaga mi odnaleźć to co u mnie zadziała i to na czym mi zależy, a nie suche oklepane ćwiczenia, które tylko mogą przynieść odwrotny efekt od zamierzonego. Polecam z czystym sumieniem.
Kuba Lotz – The Suits

Dostałem na urodziny voucher na 5 lekcji z Anią, wykorzystałem je 2 miesiące temu i kontynuuje naukę; jako osoba z niskim głosem zawsze chciałem śpiewać chociaż trochę wyżej i już po 2-3 lekcjach mogłem. Gdyby ktoś mi obiecywał, że efekty będą takie, jakie faktycznie są to bym nie uwierzył w niecałe 5 miesięcy skala głosu rozwinęła mi się o połowę.
Krystian Krzewski

Trafiłam do Ani w momencie, gdy na lekcjach śpiewu u innego nauczyciela poczułam, że jestem pod ścianą. Że już nic więcej i nic lepiej już się nie uda. A jednak! Udało się i to już na pierwszej lekcji u Ani. A potem było już tylko lepiej i lepiej. Zwątpienie ustąpiło przekonaniu, że z Anią dam radę J Każda minuta zajęć to prawdziwe kształcenie i dążenie do perfekcji. Dlatego GORĄCO POLECAM MUZA STUDIO!
Kamila Chronowska

W ciągu 3 miesięcy zrobiłam więcej u Ani niż 3 lata w innym miejscu!
Marta Pepłońska

Bardzo polecam. W niecały rok nauki u Ani moja skala rozrosła się o wielką tercję w dół i o kwintę w górę (a już zaczynając miałem jakieś 2 oktawy, więc nie była to nauka od kompletnych podstaw). Zauważyłem też wielką poprawę w brzmieniu głosu. Na pewno jeszcze tu zostanę przez dłuższy czas.
Rafał Tyl

Anna to prawdziwa pasjonatka – jako trenerka wokalna nie odpuści, dopóki nie znajdzie rozwiązania problemu, z którym do niej przychodzę. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu metodyki kształcenia. Podczas zajęć każda minuta jest przeznaczona na ćwiczenia, dlatego lekcje techniki wokalnej z Anią są tak wydajne. Gorąco polecam MUZA studio!
Małgorzata Głowacka