SONGWRITING - Muza Studio
15459
page-template-default,page,page-id-15459,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.1,vc_responsive
 

SONGWRITING – stwórz własny utwór od A do Z

DLA KOGO?

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby pisać własne utwory, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać, oraz dla tych, którzy pierwsze kroki mają już za sobą ale chcieliby rozwijać swój warsztat.

CO KONKRETNIE?

Warsztaty Songwriting to 5 cotygodniowych zajęć, podczas których dowiesz się skąd czerpać inspiracje, jak rozwijać kreatywne pisanie, nauczysz się sprawnie wykorzystywać nabytą u nas wiedzę w licznych ćwiczeniach. Warsztaty mają charakter praktyczny, a każdy uczestnik wraz z końcem kursu wychodzi z własnym utworem.

Z KIM?

MS. OBSESSION – PRODUCENT

Wokalistka, kompozytorka, producent i wydawca muzyczny, autorka tekstów.
Ms. Obsession to wszechstronna artystka odnajdująca się w różnych stylach muzycznych od elektroniki przez soul, rock aż po rap. Śpiewanie to jej największa pasja, którą szkoli od lat zarówno u polskich jak i zagranicznych nauczycieli (UK, USA), jednak przede wszystkim związana jest z techniką SLS (Speech Level Singing).
Współpracowała z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Fokus czy Tricky, jako współautorka powstałych w tych kolaboracjach utworów.
Ma na koncie samodzielnie wyprodukowaną i wydaną płytę „Lovely Fear” a w
drodze drugi album „Manekin”. Obecnie działa zarówno solowo jak i w licznych kolaboracjach ze znanymi producentami sceny elektronicznej w Polsce. Poza muzyką pasjonuje się architekturą wnętrz, psychologią i podróżami.

KIEDY?

Zajęcia odbywają się cyklicznie. Obecnie zbierany chętnych na warszataty.

GDZIE I ZA ILE?

Zajęcia odbywają się na Warszawskiej Ochocie.
Koszt warsztatów to 250zł.
Istnieje również możliwość indywidualnych konsultacji – 80 zł/godzina
Wystawiamy faktury.

ZAPISY

Zgłoszenia kierujcie pod adres: glospodlupa@muzastudio.pl lub dzwońcie pon numer 695 657 727